Náměstí 55 | Vranov nad Dyjí

  +420 777 886 206
info@babyhotelvranov.cz

Váš názor je pro nás důležitý. Poskytněte nám prosím Vaši zpětnou vazbu. Zde jsou recenze od našich klientů:

Právě jsme se od vás vrátili a nedá mi to, abych hned nesdělila své dojmy.Ač počasí nebylo nejlepší, tak nám to vůbec nevadilo - program jsme si přizpůsobili. Sice nás mrzelo, že nám vnučka onemocněla, ale i tak jsme byli nadšení, jak je hotel báječně zařízený pro děti! Budeme všem svým známým - prarodičům doporučovat a doufáme, že se příště u vás objevíme i s našimi vnoučaty. Moc pěkně zařízené, "vše pro dítě" - doslova, čisté, personál milý a vstřícný, jídlo skvělé, zkrátka malý zázrak! Děti si to tady musejí opravdu užívat a s nimi i jejich rodiče či prarodiče! Moc děkujeme a přejeme vám spoustu dalších spokojených klientů!
 
Datum: 27 Duben 2017
Odesláno uživatelem: Novákovi
Dobrý den, rádi bychom ještě dodatečně (ubytováni jsme byli ve vašem penzionu 19.2. - 23.2. 2017) poslali poděkování za všechny poskytnuté služby ve vašem penzionu. Byli jsme moc spokojeni! Máte krásný penzion na krásném místě, s velmi milým personálem. Vše bylo perfektní a věříme, že jsme u vás nebyli naposledy. Teď nás láká období léta. Přejeme vše dobré a děkujeme.
 
Datum: 06 Duben 2017
Odesláno uživatelem: Petra Cociňa Mocová
Liberec
Velmi děkujeme za úžasný týden v Babyhotelu Karolínka! Sice se k psaní recenze chystám už nějaký ten pátek - na dovolené jsme byli v půli července - ale stále se stejnou radostí a intenzitou vzpomínáme na příjemné ubytování v čistém a prostorném pokoji, usměvavý a velmi vstřícný personál, perfektní hernu a animační programy ... prostě super dovolenou, která se povedla i díky Vám! Budeme-li znova plánovat výlet Vaším směrem, 100% se obrátíme na Vás s prosbou o ubytování, protože se nám u Vás moc líbilo. Děkujeme!
 
Datum: 16 Září 2016
Odesláno uživatelem: Jana Sadloňová
Hradec Králové
Dobrý večer paní Rössová,
chtěla bych Vám moc poděkovat za pěkný pobyt u Vás v Babyhotelu Karolínka. Byli jsme moc spokojeni a moc jsme si to užili. :-)
Je fajn, že se najde místo, kde je skvělé zázemí pro děti, a to vybavenost pokojů, bazén, dobře vybavená herna, trampolína, pískoviště, ...
Máme moc pěkné vzpomínky a na podzim plánujeme k Vám zavítat ještě jednou. :-)
Mějte se hezky a přejeme Vám spoustu spokojených rodin. :-)
Za celou rodinku zdraví
Lucie Kilnarová :-)
 
Datum: 25 Květen 2016
Odesláno uživatelem: Lucie Kilnarová
Příbor
Děkujeme za prima dovolenou. Absolvovali jsme jí u vás už po druhé, prvně v létě, teď v zimě a vše prima. Shodli jsme se s manželem, že scenérie NP. Podyjí zkrátka stojí za to v každou dobu. Personál na jedničku a ten klid, kdy děti jsou v bezpečném objetí hotelu a my máme konečně trochu klidu sami na sebe je k nezaplacení. Děkujeme za dovolenou Ondráškovi
 
Datum: 08 Únor 2016
Odesláno uživatelem: Ondráškovi
zdroj z naší email.pošty
Děkujeme za hezký silvestrovský pobyt, kde se nám moc líbilo. Nejvíc nás oslnil krásně prostorný pokoj Safari, ve kterém se i pětičlenná rodina cítila dobře. Příjemné okolí, krásné vycházky a dobré víno udělali pobyt úplně dokonalým !
Hromadovi
 
Datum: 11 Leden 2016
Odesláno uživatelem: Pavla Hromadová
Brno
Rádi bychom vyjádřili poděkování všem, kteří se podílejí na chodu Babyhotelu Karolínka. Jedná se opravdu o ideální místo pro pobyt s dětmi. Personál milý k dětem, ochotný a vstřícný - což se ještě pořád dnes všude nevidí. Hezké pokoje, které jsou vkusně a prakticky zařízené. K tomu všemu ještě hezký výhled z pokoje na Zámek Vranov nad Dyjí, který se tyčí na skále nedaleko hotelu.

Líbí se nám, že je zde k dispozici vše, co mají naše děti rády (vnitřní bazén, venkovní bazén, velká herna se spoustou hraček, TV s pohádkami, velké pohodlné postele, interiér zařízen s ohledem na děti ...). Celý objekt je zajištěn proti tomu, aby děti nemohly samovolně vyběhnout ven.Ostatním rodinám můžeme vřele doporučit.

My jsme zde určitě nebyli naposledy a velice rádi opět brzy přijedeme.
 
Datum: 14 Červen 2015
Odesláno uživatelem: Maléřovi (pokoj 105)
Studénka
Výborné ubytování v pěkném prostředí s výhledem na Vranov. Personál moc prima a dostat děti z dětského koutku uvnitř byl fakt nadlidský úkol. Houpačka byla senzační, holky by si ji nejradši odvezly domů :).

Vůbec se nám nechtělo odjíždět

Kudrnovi (pokoj 102)

P.S. Hotel je čerstvě zrekonstruovaný a krásně čistý

Odpověď Babyhotelu. Je také třeba ale zmínit, že jen více takových hostů jako jste byli Vy. Patříte mezi ty, jenž si dovolenou dovedou užít a je pro nás v babyhotelu radost se o vás starat. O to více nás těší Vaše recenze a reakce na náš hotel. Děkujeme Vladimír Röss
 
Datum: 21 Září 2014
Odesláno uživatelem: Kudrnovi
Praha
Dobrý den, chtěla bych vám moc pochválit váš baby hotel. Byli jsme u vás první týden v září. Naše děti byli oba nadšení. Perfektní bylo že jsem pro své 6 měsíční miminko nemusela kromě oblečení a kočárku nic vozit.Kočárek jsme vezli protože je na něj náš brouček zvyklí. Nádherně upravený hotel. Starší syn nikdy nechtěl odcházet z herny protože se mu tam tak moc líbilo.|Cokoliv jsme potřebovali pro nás paní recepční udělala. Vnitřní bazén úžasný. Animační program k nezaplacení.Využila jsem i kadeřnický salon a byla jsem moc spokojená. Doporučuji i víno z vinotéky je velice chutné. Když to vezmu vše dohromady perfektní rodinný hotel kde si přijdete jak doma. U děti se většinou stává že tři dny na jiném místě a začínají byt nervozní.To jsme v Baby hotelu naštěstí nezažili a mohli jsme si užívat dovolenou. Jediné co by vás ve Vranově mohlo zklamat je restaurace parník má piráta před restaurací. Tu doopravdy nedoporučuji.
 
Datum: 17 Září 2014
Odesláno uživatelem: Zuzana Černá
Habry
Dobrý den, paní Rössová,chtěla jsem Vám moc poděkovat za příjemně strávený čas ve Vašem hotelu. Nejen službami a zařízením, ale hlavně přístupem k dětem. Prakticky k pobytu nemáme žádné výtky (a to jsem hodně kritická). Drobné postřehy jsme sdělili slečně recepční. Škoda jen, že okolní podniky nemají alespoň poloviční snahu, aby se vyrovnaly úrovni Vašeho Babyhotelu. Moc Vám držíme palce, neztraťte úroveň ani v následujících sezónách.

Čermáková
 
Datum: 10 Září 2014
Odesláno uživatelem: otisk recenze ze seznamu od našeho hosta
Vranov nad Dyjí

<< Začátek Předcházející 1 2 Další Poslední >>

Strana 1 z 2


Odeslat názor
* pole jsou povinná.
Vaše jméno:*
Email:*
Město:
Bezpečnostní kód:
Opiště kód:*
Vás komentář:*