Snídaně jsou zahrnuty v ceně ubytování a jsou poskytovány v prostorách hotelu v době od 8 - 10 hod. Snídaně jsou podávány formou švédských stolů. Vzhledem k umístnění hotelu, v jehož bezprostředním okolí  (10m - 300m)  se nachází několik restaurací, si můžete zajít a vybrat z bohatého jídelního lístku, doplněného o obědové menu a večeře. Recepční ráda doporučí vhodné zařízení, s ohledem na Vaše gurmánské přání a potřeby. V hotelu je Vám po celý den k dispozici bar s alko a nealko nápoji, pochutinami a vinotékou. Ve večerních hodinách je bar otevřen v samoobslužném režimu.


V zimním období doporučujeme navštívit Althanský hostinec, kde výborně vaří a dobře se daří. Jejich aktuální  stálé menu je ZDE a týdenní menu ZDE. Rezervujte si stůl na čísle 731163172. Vzdálenost 10,6km -10min jízdy autem směr Znojmo (průjezdní obec Milíčovice, přímo u cesty naproti benzínové pumpě) - GPS 48.888303, 15.933472 


NOVINKA- venkovní kuchyň

U venkovního bazénu v uzavřeném traktu hotelu je pro Vás k dispozici nově venkovní kuchyň plně vybavená lednicí, sporákem, dřezem, nádobím, grillem , ale třeba i krbem.

Že jste už byli na pikniku v přírodě?  Tohle předčí vaše očekávání.  Uvařit si jídlo při koupání ve vyhřívaném bazénu, nebo zapojením celé rodiny do přichystání obědu a sníst si ho venku, to je nový zážitek v dnešní uspěchané době, na který nezapomenete. Navíc si levně vyřešíte vaše stravování v místě. Že nevíte co si sebou dovézt?  Vůbec nic. 50 m od hotelu máte k dispozici velké potraviny otevřené kromě neděle každý den.  

Zkuste tedy tradiční stravovací návyk a přípravu jídel po vzoru středomořských obyvatel. Ti, kdož zažili onu atmosféru, ujišťujeme, že i ona lahodná zvuková kulisa šumícího moře je u nás doladěna k dokonalosti  protékající řekou a splavy v meandrech Národního parku Podyjí.  Vekovní kuchyň je k dispozici od 15.března až do 15.října každého roku. V případě příznivějšího počasí je spuštěna i mimo tuto dobu.

 

  

Kvalitní moravská vína nám dodává Znovín, díky němuž můžeme v oáze klidu a pohody sledovat nezapomenutelný západ slunce z naší terasy. Dlouholetá zkušenost a vhodný výběr odrůd učiní z každého z vás na chvíli zkušeného someliéra. V případě zájmu zajistíme dovoz jakýchkoliv vín z vinného lístku tohoto vinařství. K dispozici máme vždy ty nejpopulárnější z nich nachystány pro vás.