Snídaně jsou zahrnuty v ceně ubytování a jsou poskytovány v prostorách Mlýně a Babyhotelu Karolínka dle zvoleného ubytování v době od 8 - 10 hod. Snídaně jsou podávány formou švédských stolů. 

Během dne vám rádi připravíme křupavou pizzu, popřípadě využít nabídky pochutin, kávy či nápojů a dezertů, s obsluhou a posezením jak v restauraci, tak na venkovních terasách.

Dle zájmu hostů připravujeme i večeře mimo hlavní sezonu. To proto, protože v hlavní sezoně je bezpočet možností restaurací a stravování v blízkém okolí v hojném počtu. Vaříme vždy z čerstvých surovin a bylinek, abychom gastronomii směřovali tak trochu jinak.

 

IMG_20200607_125043.jpg    restauraceobcestveni.jpg


Babyhotel-venkovní kuchyň pro letní období

V uzavřené traktu Babyhotelu Karolínka (u venkovního bazénu) je pro Vás k dispozici  venkovní kuchyň plně vybavená lednicí, sporákem, dřezem, nádobím, grillem, ale třeba i krbem. Zde si můžete užít vaření, grilování, zatímco zbytek rodiny si užívá sluníčka a koupání. A že nevíte co si sebou dovézt?  Vůbec nic. 50 m od hotelu máte k dispozici velké potraviny otevřené každý den.  

Zkuste tedy tradiční stravovací návyk a přípravu jídel po vzoru středomořských obyvatel. Ti, kdož zažili onu atmosféru, ujišťujeme, že i ona lahodná zvuková kulisa šumícího moře je u nás doladěna k dokonalosti  protékající řekou a splavy v meandrech Národního parku Podyjí. Vekovní kuchyň je k dispozici od 15.března až do 15.října každého roku. V případě příznivějšího počasí je spuštěna i mimo tuto dobu.

   


mlýně mají zase hosté možnost využít oddechový koutek s kulečníkem a drinkem v ruce s alko/nealko koktejly z naší restaurace.

venkovní odpocivarna           P1011733 1366


Kvalitní moravská vína nám dodává Znovín, díky němuž můžeme v oáze klidu a pohody sledovat nezapomenutelný západ slunce z naší terasy. Dlouholetá zkušenost a vhodný výběr odrůd učiní z každého z vás na chvíli zkušeného someliéra.