BABYHOTEL KAROLÍNKA

Vnitřní bazén 

Součástí našeho zařízení je vnitřní bazén. Tento bazének byl speciálně navržený především pro ty nejmenší, kteří si vody užijí v láskyplné náruči svého rodiče. Zábavy si užije i starší bráška či sestřička, kteří zdemají maličké brouzdaliště vybavené těmi nejzajímavějšími hračkami. Bazének je vždy rezervován pouze po jednu rodiny, poté dochází k řádné dezinfekci prostor. Bazének je vyhřívaný.  

Venkovní bazén Babyhotel

Letní dovolená s koupáním už neznamená jen zájezd k moři. Dopřejte si dovolenou s venkovním bazénem vybaveným systémem přírodního čištění vod.  Bazén je vybaven odpočinkovou zónou s lehátky. Hloubka bazénu je 1,5 m a ubytovaní hosté mohou tento bazén využívat zdarma a neomezeně.

venkovnibazenbabyhotel               20230716 221424           20230716 220425

MLÝN

Swim spa 

V Babymlýně jsme pro vás připravili swim-spa s romantickým podmanivým prostředím kulturní památky. 

Nabízíme Vám zážitek plavací vany s protiproudem, kombinované s vířivkou. Užijte si naplno pobyt v bazénu s vířivkou v jednom. Plavte, cvičte a hlavně kvalitněji využijte svůj volný čas strávený s rodinou a přáteli. Náš dokonale tvarovaný bazének se sedátky, terapeutickými tryskami a plaveckým proudem Vám zajistí relaxaci, zábavu, celoroční cvičení.

Chcete si pořádně zaplavat? Nebo jen v klidu vychutnávat vodní masáž a relaxovat? Je jen na Vás, jaký program si zvolíte, na co zrovna máte náladu.

IMG_20200418_151015.jpg

FINSKÁ SAUNA

Při pobytu v sauně se vyplavuje endorfin, hormon štěstí, který podporuje dobrou náladu, kvalitní spánek. Saunování také odstraňuje migrénové bolesti, vede k osvěžení a uklidnění, k ústupu tísnivých pocitů, nervozity, neklidu a nechutenství. Pravidelné saunování také podporuje schopnost k výkonu.  Navíc hormony štěstí, endorfiny, vedou k ústupu některých bolestí kloubů a svalstva nebo dýchacích obtíží. Řeší problémy celého těla – od studených nohou až po chronické záněty orgánů (astma, lupénku, bolavé klouby). Napomáhá klidnější činnosti srdce, prohlubuje a uvolňuje dýchací cesty. Vylaďuje hormonální funkce, tělo začne silně okysličovat. Pobyt v sauně může přispět k zlepšení chronického zánětu žlučníku, slinivky břišní, tenkého i tlustého střeva, preventivně bojuje proti nachlazení, efektivně posiluje imunitu. Saunování má vliv i na chronické nemoci a alergie. 

sauna   sauna1

  
"VENKOVNÍ" SLANÝ VYHŘÍVANÝ BAZÉNEK 

Proč venkovní a přesto je vnitřní? Bazének je v době hlavní sezóny koncipován tak, aby se dalo přímo relaxovat na trávníčku a při slunění si užívat bazénku. Mimo  hlavní sezónu a horké dny je bazének temperovaný na 30st..Bazén disponuje slanou vodou, aby i děti, které jsou citilivější na chlor mohly užívat vodních radovánek bez starostí. Bazének je situovan u relaxačníchch zón uvnitř dvorního traktu a v nepřízní počasí je temperován po celé své ploše stěn.  Tak jako v Babyhotelu je koncipován rozměrově stejně, tedy první část brouzdaliště pro ty nejmenší. A protože je zbudován místo původních chlévů, tak sám o sobě je raritou zakomponovanou v kulturní památce.

  slaný bazén                                                            small slaný bazén