Máte už vybito? Přijeďte se nabít a zrelaxovat do našeho Mlýna. Užijte si swim spa vířivku, privátní saunu či romantické procházky ihned poté, co vykročíte z našich dveří. Otevřete si láhev sektu a pozorujte západ slunce, jak se dotýká střech zámku. Den zakončíte romantickou večeří. Darujte si chvilku pro sebe.

Termín: 1.2. - 30.5.2024 (termín si zvolíte sami)

Cena: dle typu pokoje a počtu osob - viz "rezervace" níže. Ceny jsou uvedeny v našem rezervačním systému, které se zobrazí ihned po zadání počtu osob a dle typu Vámi zvoleného pokoje. V případě jakýchkoli dotazů se obraťte na tel.číslo 777 886 206 (10 - 16 hod.), popř. napište e-mail na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Doporučení: vzhledem k společenské opatrnosti a zvýšené pravděpodobnosti nemocí v zimních měsících (zvláště u dětí) doporučujeme si sjednat pojištění proti stornu (tj. 7% z ceny balíčku). Více informací naleznete v rezervační formuláři. 

Balíček obsahuje :

  • snídaně na pokoj nebo v restauraci dle vlastní volby.
  • večeře při svíčce pro dvě osoby - 1.den (grilovaná medová žebírka, farmářské brambory, víno zn. Znovín Znojmo, dezert), 2.den (Kuřecí rolka s fazolkami ve slaninovém kabátku, bylinkové brambory, víno zn. Znovín Znojmo, dezert) 
  • 1x privátní swim spa  
  • 1x privátní sauna 
  • vstup do slaného bazénku 
  • láhev sektu na pokoj

NEZÁVAZNÁ REZERVACE 

Pokud potřebujete pomoc s rezervací, jsme tu pro vás od 9.00 -16 hod. na tel. 777 886 206 , nebo email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.    .   

  20210628 123322

                   čas na kávu ruce