Podzimní počasí, tiché lesy a romatnické meandry řeky Dyje hned u hotelu v kombinaci s dávkou čerstvého vzduchu a wellnessem přímo v hotelu. SNÍŽENÁ CENA U POSLEDNÍCH POKOJŮ. 

       můžete zvolit od 2 až do 4 nocí dle chutě. 

20210521 083855

Rezervační systém vám ihned zobrazí slevu v kalkulaci při zvolení data a počtu osob. Žádné marketingové triky, jen čirá matematika.  

sami si zvolte rozpětí svého pobytu v rámci online  rezervačního systému. Stačí zadat termín, počet osob a zobrazí ihned dostupné varianty pokojů.

Termíny  Středa-pátek jsou vždy cenově zvýhodněné! Při každém pobytu jsou snídaně a neomezený vstup do slaného bazénku během celého pobytu zdarma. 

Zaujali jsme vás? .  Pak tedy zkuste nezávazně rezervaci v systému. 

NEZÁVAZNÁ REZERVACE POKOJE

    POBYT ZAHRNUJE

 -snídani v ceně, možnost objednat si večeře

 -neomezený vstup po celou dobu pobytu do slaného bazénku

 -50% slevu na vstup do wellness  zóny (sauna, vířivka) a to i opakovaně po celou dobu pobytu

 - poukaz na masáže v našem hotelu ve výši 100Kč (přehled masáží zde)

Tak jestli je to pravé pro vás, stačí kliknout na rezervaci a najít si svůj pokoj. 

 A pokud potřebujete pomoc, tak nevadí, jsme tu pro vás od 8.30-15.30 na tel. 777 886 206 , nebo email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.    .   

Při pobytu DOPORUČUJEME : 

- Nabízíme cenově dostupné masáže.   více info ZDE

-Využijte finské sauny s ochlazovací káďí napájenou přímo z řeky.   fotogalerie ZDE

- Mega velkou vířvku jste dosud nezažili  a stojí jistě za to.

-Nechte vaření večeří na nás. i přesto, že vaříme zdravě , jsme levnější jak restaurace s nepsaným pravidlem povinnosti objednat si i předražené nápoje.  U nás je to vaše volba. Záleží nám na vás.      příklad denního menu ZDE

-Nechte se unést na pár dní kouzlem Np.Podyjí. Jste ubytování v srdci samé přírody. Vycházky s kočárkem i baťohem a nebo i jen vycházkovou obuví kolem meandrů řeky jsou ihned u hotelu.     

-Zkuste si jen tak odpoledne dát u nás kávičku a sednout si ven i v zimě a nastavit tvář Sluníčku. Veškeré výhledy máme situovány na meandry řeky Dyje a místní zámek Vranov nad Dyjí  fotogalerie ZDE

- Ikdyž máme všude wifi, zkuste načerpat sílu z přírody a přítomnosti svých blízkých. I dvě noci dokáží zázrak a nastolit klid na duši. 

 

20210628 123322      

                       IMG 20200418 151015

 

 

                  

P1012029 1366               čas na kávu ruce