Pojďte s námi za tradicí Znojemského vinobraní

Zažijte nádhernou a především neopakovatelnou atmosféru středověké slavnosti svátku vína, největší akce svého druhu v České republice, zakomponovanou do originálních historických kulis dobové architektury města Znojma.

Tradiční slavnost přináší každoročně bohatý kulturní program: historický průvod městem v čele s králem Janem Lucemburským, divadelní pohádky pro děti, turnaj o princeznu, historická tržiště, rytířské turnaje, mázhauzy, vystoupení královských sokolníků, středověké muzicírování, vystoupení mnoha slavných osob.

Zažijte relax a pohodu v náruči NP. Podyjí s možností navštívit sklípky vinařů v  okolních vískách s nepřeberným množstvím vín.

Termín:

7.9.2021 – 10.9.2023 (4 dny / 3 noci)

Cena za pobyt:

Babyhotel Karolínka (cena dle typu zvoleného pokoje a počtu osob) od 7.500,-Kč 

Babymlýn (cena dle typu zvoleného pokoje a počtu osob) od 7.800,-Kč 

Cenu se ihned dozvíte po vyplnění formuláře v "REZERVACI". 

V případě jakýchkoli dotazů nás kontaktujte na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na tel.čísle 777 886 206.

Balíček zahrnuje:

  • pobyt v penzionu Karolínka nebo Mlýně na 4 dní/ 3 noci
  • snídaně podávané formou švédských stolů
  • 1x soukromý vstup do Swim spa (vířivka s bazénkem, sauna)
  • neomezený vstup do vnitřního bazénku se slanou vodou 
  • zákusek pro děti z naší cukrárničky
  • poukaz v hodnotě 100,-Kč na masáže dle vlastního výběru
  • příprava dětské postýlky zdarma
  • láhev kvalitního moravského vína zn. Znovín Znojmo
  • Současně můžete navštívit jedinečnou akci "Historické vinobraní v městě Znojmě" a alespoň na chvíli se dostat do dob dávno minulých, což je obrovským zážitkem nejen pro nás dospělé. Program nabízí 14 multižánrových scén, tematicky můžete vybírat mezi hudebními, historickými, degustačními, pro děti nebo odpočinkovými. Hlavní hudební scény nabídne Masarykovo náměstí, Na Káře a Horní náměstí. Jedinečnou historickou atmosféru zažijete na Václavském náměstí, Mikulášském náměstí, Kolbišti, ulici Veselé, ve Středověké krčmě a v Uličce chudiny. Nejrůznější atrakce pro děti představí scéna v Hradebním příkopu. Kdo se vydá za degustacemi vín, měl by zamířit na Vinný trh a VOC Znojmo u rotundy sv. Kateřiny. Víno všemi smysly, jako netradiční poznávání vína najdete na Znojemském hradě. Relaxační zónu s doprovodným programem a prodejem sezónního ovoce a moštů můžete využít na ulici Přemyslovců.

  •  REZERVACE  pokoje 

víno   vinobraní2vinobrani1

             

Čím si u nás zpříjemníte pobyt....

              P1012040 1366