Snídaně jsou zahrnuty v ceně ubytování a jsou poskytovány v prostorách hotelu v době od 8 - 10 hod. Snídaně jsou podávány formou švédských stolů. Vzhledem k umístnění hotelu, v jehož bezprostředním okolí  (10m - 300m)  se nachází několik restaurací, si můžete zajít a vybrat z bohatého jídelního lístku, doplněného o obědové menu a večeře. Recepční ráda doporučí vhodné zařízení, s ohledem na Vaše gurmánské přání a potřeby. V hotelu je Vám po celý den k dispozici bar s alko a nealko nápoji, pochutinami a vinotékou. Ve večerních hodinách je bar otevřen v samoobslužném režimu.


V zimním období začínáme vařit výhradně  pro naše hosty v našem zařízení. Je tedy vhodné si při rezervaci rovnou objednat k pobytu večeře. Vaříme stravu přizpůsobenou dětem a samozřejmě i rodičům, aby zejména tatínci nehladověli z krupičné kašewink  


NOVINKA- venkovní kuchyň pro letní období

U venkovního bazénu v uzavřeném traktu hotelu je pro Vás k dispozici nově venkovní kuchyň plně vybavená lednicí, sporákem, dřezem, nádobím, grillem , ale třeba i krbem.

Že jste už byli na pikniku v přírodě?  Tohle předčí vaše očekávání.  Uvařit si jídlo při koupání ve vyhřívaném bazénu, nebo zapojením celé rodiny do přichystání obědu a sníst si ho venku, to je nový zážitek v dnešní uspěchané době, na který nezapomenete. Navíc si levně vyřešíte vaše stravování v místě. Že nevíte co si sebou dovézt?  Vůbec nic. 50 m od hotelu máte k dispozici velké potraviny otevřené kromě neděle každý den.  

Zkuste tedy tradiční stravovací návyk a přípravu jídel po vzoru středomořských obyvatel. Ti, kdož zažili onu atmosféru, ujišťujeme, že i ona lahodná zvuková kulisa šumícího moře je u nás doladěna k dokonalosti  protékající řekou a splavy v meandrech Národního parku Podyjí.  Vekovní kuchyň je k dispozici od 15.března až do 15.října každého roku. V případě příznivějšího počasí je spuštěna i mimo tuto dobu.

 

  


Pro rok 2020 již připravujeme zcela novou gastrokuchyni, kdy výhradně jen pro naše hosty budeme vařit již celoročně, poněvadž jsme došli k závěru, že zdravá jídla jsou dnes marné kdekoliv hledat v nepřeberném množství polotovarů a předsmažených jídel. Chceme tedy našim nejmenším hostům dát to nejlepší, stejně jako jejich rodiče. Plánované otevření nové gastro kuchyně plánujeme na jarní období. Váš Baby tým.laughing

 

 


Kvalitní moravská vína nám dodává Znovín, díky němuž můžeme v oáze klidu a pohody sledovat nezapomenutelný západ slunce z naší terasy. Dlouholetá zkušenost a vhodný výběr odrůd učiní z každého z vás na chvíli zkušeného someliéra. V případě zájmu zajistíme dovoz jakýchkoliv vín z vinného lístku tohoto vinařství. K dispozici máme vždy ty nejpopulárnější z nich nachystány pro vás.