Ubytování je vaším královstvím, vše ostatní je jen na vás.  Harmonie, klid  a vnitřní  pohoda jsou léky dané samým životem. Čerpejme z ní, kdykoliv jen můžeme a to přímo v srdci Národního parku Podyjí.

Rádi bychom Vás chtěli ujistit a vysvětlit, co lze od ubytování očekávat a jaká případná omezení se aplikují v době pobytu a  současné době.

Při realizovaném pobytu můžete čerpat i nadále veškeré služby. Ba naopak některá služba se nabízí nově, jako např. snídaně na pokoj (dle zájmu hostů). Doporučujeme mrknout na naše informace pro hosty, kde je VŽDY uveden aktuální stav nařízení vůči ubytování a popis služeb.. 

snídaněnapokoj

Naše prostory jako celý areál včetně restaurace byl, je a i nadále bude uzavřený pouze pro naše hosty. Restaurační byznys není pro nás prioritou a i nadále nabízíme své služby a prostory výhradně naším hostům, tedy vám. Obzvlášt v době zvýšené desinfekce je tato cesta tou nejšetrnější. Nově rozšířujeme polední nabídku (jako např. o domácí polévku, pizzu, tousty atd.), aby si maminky mohly odpočinout od vaření a užívat si procházek v nejkrásnějším období scenérie. NP Podyjí je jedne z mála parků, kde je stále ještě odproštěn od turistického přeplnění a spíše zalíbení najdou ti, kdo hledají klid se svou rodinou a klidné prostředí pro svou dovolenou.

K dispozici máte také wellness centrum, kde je přichystána sauna, swimspaa (vířivkobazén) a ve vnitřním traktu pak vyhřívaný slaný bazének. Obě tyto místa jsou vždy určeny jen  pro jednotlivé rodiny. Tyto prostory jsou řádně vydesinfikovány a připraveny pro další vstupy.

Veškerý personál obsluhuje v ochranných pomůckách a pokud sami nevyhledáte kontakt, vše se děje bezkontaktně. V rámci svého ubytování si můžete objednávat po telefonu pizzu, tousty atd. z naší nabídky, které Vám rádi přineseme až na pokoj. Vše záleží na vašem pocitu a pohodlí, které preferujete.

Večeře jsou podávány v restauraci s patřičnými rozestupy. Kdo preferuje i zde požadavek na soukromé stravování, lze podávat večeře do boxu. Zde je příplatek 10kč za box.

Veškeré pokoje v Babymlýně jsou vybaveny plnohodnotnou kuchyňkou a jídelním stolem. 

Dle aktuálního nařízení vlády je restaurace vyhrazená pouze pro vlastní hosty i nadále povolena, wellness při zachování vstupu jedné rodiny do prostoru i nadále bez omezení, pokud se nejedná o veřejnost.   Obě tyto podmínky jsou spíše naším krédem v rámci zajištění komfortu našich hostů, tedy k žádné změně nedochází i zde .

Prostory jsou vybaveny rekuperací doplněné o germicidní UV lampy, které likvidují veškeré virové i bakteriální vlivy.

Je i nadále vhodné mít k pobytu pojištění, které nabízíme, protože stále platí, že pojištění kryje veškeré druhy nemocí a postačí nemoc pouze jednoho člena z rodiny a pojišťovna uhradí celý pobyt.

 V době pandemického strachu, který na nás přímo či nepřímo působí pernamentně je víc než žádoucí získat pocit pohody a rodinného štěstí než kdy jindy. Tak na to nezapomínejte a plnými doušky čerpejte krásy Národního parku Podyjí, který je obklopen všude kolem nás. Život je děj neměnný, kdy nám nelze vrátit byť jen jeden okamžik o krok zpět a je třeba si umět užívat každého okamžiku. Tak s tímto mottem se loučíme a těšíme se na Vás.

Váš Babyhotel Karolínka tým.