Milí hosté, zde naleznete veškeré důležité ifnormace, které Vás budou zajímat při příjezdu.

Vážení hosté, z nařízení vlády je provoz ümožně v následném režimu

Od 1.4.2021 je provoz otevřen. V případě vládního nařízení o omezení ubytovacích služeb přecházíme automaticky na nájemní smlouvu, popř. si můžete svůj pobyt vybrat v náhradním termínu do konce května roku 2021 v případě standardního provozu. Wellness a bazény jsou pro vás k dispozici v privátním režimu a stravování je i nadále možné využít výdejním okénkem. 

I nadále platí, že na zběsilost této doby platí nejvíce vnitřní pohoda a čerstvý vzduch. Obojí u nás máme přebytek a umíme exlusivně zajistit přímo v srdci Národního parku Podyjí.Tedy nezoufejme a zůstaňme v klidu, nad věcí a ve spojení.   aktualizováno 10.5.2021

Informace níže pro přijíždějící hosty, které jsou platné po celý rok.

Ubytování

Pro obě ubytovací zařízení  (Babyhotel Karolínka i Babymlýn) je společná recepce v Babymlýně, kde obdržíte klíče a veškeré informace k vašemu pobytu. Adresa je Mlýnská 57, 671 03 Vranov nad Dyjí.

Chec IN (možnost ubytovat se)  začína od 14 hod. (červenec a srpen od 15 hod.) Proč? To proto, abychom stihli vše přichystat, vydesinfikovat a zajistili vám dokonalý komfort, který si zasloužíte. 

Chec OUT (ukončení ubytování) do 10 hod. 

Úhrada

Při příjezdu se hradí zbylá část ubytování. Veškerá konzumace, služby spojené s ubytováním můžete čerpat na své číslo pokoje a hradí se až při odjezdu.  V den odjezdu je pro vás na recepci připraveno vyúčtování od 9.30h. Kdo se chce vyhnout zbytečnému čekání, je možné si vyžádat účet již den předem na recepci (doporučujeme vzhledem k většímu počtu hostů v hlavní sezóně). 

Nabídka služeb

Při příjezdu obdržíte veškeré informace u paní recepční, nicméně ty stejné uvádíme i zde, abyste byli dokonale připraveni užít si svou dovolenou v maximální míře.

Wellness

K dispozici máte wellness centrum, kde je přichystána sauna, swim spa (vířivka s bazénkem) a ve vnitřním traktu pak vyhřívaný slaný bazének. Swim spa a sauna je místo určeno jen pro jednotlivé rodiny, poté jsou řádně vydesinfikovány a připraveny pro další vstupy. Více informací naleznete na našich webových stránkách pod "wellness a služby".

Parkování

Hosté v Babyhotelu Karolínka mají parkoviště přímo před ubytováním  a je vyhrazeno pouze pro hosty Babyhotelu Karolínka. Je placené 20kč za den a počet míst odpovídá počtu pokojů. 

Hosté v Babymlýně mohou krátkodobě zaparkovat přímo u vstupu do Babymlýna, po vyložení věcí je nutné vozidlo odstavit na našem vyhrazeném parkování v blízkém okolí od ubytování. Je to z důvodu krajinného rázu NP Podyjí a současně i památkové zóny, kdy zkrátka vozidla se již do těchto zón nemohou vejít při současném stavu vozidel. Současně je nezbytné zajistit i pro ostatní příjíždějící hosty prostor pro vyložení, aníž by omezili provoz v okolí. Prosíme  tedy  o respektování dočasného parkování. Mapka parkování k dispozici v recepci.

Pokud vlastníte elektromobil jste na správném místě, protože přímo u Babymlýnu je k dispozici rychlonabíječka. Více informací zde.

Provoz recepce

Recepce je tedy společná pro obě zařízení a je v provozu denně od 7-19h (při běžném provozu). Po tuto dobu můžete čerpat jakékoliv občerstvení a nápoje v restauraci či na venkovních terasách. Vše lze samozřejmě čerpat na číslo pokoje a hradit až při odjezdu. 

Naše prostory jako celý areál včetně restaurace byl, je a i nadále bude uzavřený areál pouze pro naše hosty.  

Veškeré pokoje v Babymlýně jsou vybaveny plnohodnotnou kuchyňkou a jídelním stolem.

V době pandemického strachu, který na nás přímo či nepřímo působí pernamentně je víc než žádoucí získat pocit pohody a rodinného štěstí než kdy jindy. Tak na to nezapomínejte a plnými doušky čerpejte krásy Národního parku Podyjí, který je obklopen všude kolem nás. Život je děj neměnný, kdy nám nelze vrátit byť jen jeden okamžik o krok zpět a je třeba si umět užívat každého okamžiku. Tak s tímto mottem se loučíme a těšíme se na Vás.

Váš Babyhotel Karolínka tým.