Ubytujte se v nově zrekonstruovaném romantickém mlýně. Jde o neobyčejně kouzelné místo připomínající doby našich babiček. Jsme malý rodinný penzion s přátelskou atmosférou, kde najdete  místo pro zábavu i odpočinek. Všechny pokoje jsou situovány v klidné části s výhledem na údolí řeky Dyje, nad níž se honosí Vranovský zámek. Krásného výhledu můžete  užívat na  terasách, popř. dvorku, který je obestavěný a nemusíte se obávat narušení klidu .  Všechny pokoje jsou vybaveny moderním sociálním zařízením s vanou či sprchovací zástěnou. V pokojích, jakož i v celém areálu  je poskytováno internetové připojení zdarma.

Všechny další potřeby, jako např. dětská vanička se dá do pokojů, na základě předešlé domluvy, dodat.  Každý pokoj si můžete prohlédnout ve fotogalerii nebo přímo ZDE.

V areálu je pro vás přichystáno wellness - swimm spa, sauna, vyhřívaný slaný bazének či herní sestavy pro děti. 

Mlýn se nachází 5m od Babyhotelku Karolínka, Jedná se o význmanou kulturní památku a veškerá rekonstrukce byla tedy pečlivě provedena tak, aby na vás při vstupu dýchla atmosféra jedinečnosti této památky. Jsou zde ale oproti penzionu Karolínka schody a terasy, kdy by ti nejmešní  měly mít dozor.

Hotel je umístěn v malebném prostředí Národního parku Podyjí, kde naleznete čistotu přírody, klid a pohodu.

Check-in je v den příjezdu od 14,00 hod (v červenci a srpnu od 15,00 hod.) do 18,30 hod. Check-out v den odjezdu je do 10,00 hod. Možnost příplatku za posunutí check - out je 500,-Kč/pokoj v případě, že je to v daný den kapacitně možné. Recepce pro Babymlýn se nachází v objektu na adrese Mlýnská 57, Vranov nad Dyjí 671 03. (mapka ZDE)

 

 pokoj        restaurace   

 

  wellness