Připravili jsme pro Vás veškeré varianty  až pro  6-ti členou rodinu různých věkových skupin.

 

Ceník půjčovného ZDE 

 

 

Pánské kolo a jeho variace SOLO

 Pánské kolo a jeho variace pro TANDEM

 

 Dámské kolo a jeho variace

 

 

chlapecké kolo a dívčí kolo /

dětské kolo  (s možností zapojení do tandemu)

 

 

 

U nás si můžete vyzkoušet NOVINKU: "iGo" 

 k dámskému, pánskému, nebo k Vašemu vlastnímu kolu.  

                             

Po "boomu" kontraverzních kárek, které vyvolávají smíšené pocity ve věci bezpečnosti nebo nepohodlných sedaček, které mění nebezpečně těžiště kola je zde konečně revoluční řešení. iGo je ideální do každého terénu, je skladné na převoz, legální na cestách a naprosto bezpečné při jízdě.  A co navíc: DĚTI TO FAKT BAVÍ, mohou aktivně pomáhat se šlapáním a rodičům tak usnadnit jízdu a zvětšit třeba i rádius dojezdu.  Nově revoluční řešení pro až 4-členou rodinku bezpečné a snadné do každého terénu. Ti, kdo jednou vyzkouší, chtějí si pořídit vlastní. Doporučujeme navštívit výrobce tohoto originálního vozítka ZDE nebo případně pro více fotek z praxe a užívání facebook ZDE.  Budete mrkat (při jízdě i po).  Přijeďte si u nás vyzkoušet letošní boom cyklistiky za pár kaček. Let´s GO do iGo?     

  

Kára pro pěší turistiku

 

 

Nevybrali jste si ? Nevadí, můžete využít i

profesionální půjčovnu... 

Profesionální půjčovna ve Vranově nad Dyjí , kde si můžete zapůjčit i elektrokola a elektroskůtry. Z ceníku je nabízena 15% sleva, kterou  obdržíte obratem na místě při uvedení emailové adresy při vypůjčení. 

NOVINKA: Možnost zapůjčení i elektrické lodě až pro 4 osoby.

 

 

Více info ZDE. nebo telefonicky na 606 887 575 / 723 375 156

 

Doporučené trasy pro elektrokola a elektroskůtry ZDE.

 

 

 

tip pro výlet na kole pro rodinu 

více info Intuitivní mapa          Popis zajímavých cyklotras   

Přímo z našeho Babyhotelu je krásná vyjíždka do Podmolí (možno navštívit místní hospůdku u rybníka) , možnost pokračovat přes Bezkov do Citonic krásnou loukou a nově vybudovanými biorybníky.(V Citonicích u rybníka možnost občerstvení v jedné hospůdce, po vyjetí na hlavní silnici možnost druhé hospody i s vařením).

Nebo z Podmolí navštívit poslední možnost shlédnout zbytek železné opony viz více info ZDE. V případě času možnost pokračovat až do věhlasných vinic Šobes. I zde možnost jídla.

Možnost využít zpět spojení CYKLOBUSU viz více info ZDE