Jak získat členství

Členem klubu Babyhotel Karolínka se může stát každý. Je k tomu potřeba opravdu velmi málo… Postačí nám sdělit emailovou adresu a „NICK“, tedy přezdívku, pod kterou Vás můžeme evidovat. Žádné jiné údaje od Vás nepožadujeme v rámci ochrany osobních údajů. Současně je potřeba při pobytu uhradit jednorázový poplatek členství, který činí 250Kč. Tento poplatek se hradí jednorázově při prvním pobytu a platí se pouze v této výši a to za celou rodinu, či rodinné příslušníky. Platnost členství nastává dnem uhrazení a trvá 1rok od svého vzniku. Tedy, přijedete-li k nám opětovně do roka, máte již členství platné.

Výhody členství

Jako člen klubu jste oprávněni používat vnitřní i venkovní bazén a to zcela zdarma a po celou dobu pobytu v rámci provozních hodin ubytování a případných aktuálních rezervací spolučlenů.

 

K čemu členství zavazuje

Členství vás milí hosté k ničemu nezavazuje, neslouží ani k tomu, abychom sbírali osobní data a jakkoliv dále s nimi nakládali. V rámci členství naopak obdržíte v průběhu platnosti lastminutové či jiné akční nabídky Babyhotelu Karolínka. Tyto nabídky budou však v maximální frekvenci  1x měsíc a kdykoliv odběr můžete odhlásit napsáním na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , kde do předmětu uvedete ZRUŠIT ODBĚR. Členství bude samozřejmě i nadále zachováno.